wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Regulamin
Kontakt
 • EKO-Centrum Krzysztof Woyda
  ul. Polskich Kolei Państwowych 6
  92- 402 Łódź
  NIP: 7281091072
 • E-mail:biuro@eko-centrum.pl
 • Telefon509 700 471
  510 209 467
 • Godziny działania sklepu10-18
Cennik
Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

Regulamin

Regulamin

I Strony transakcji

1.   Nabywcą może być pełnoletnia osoba fizyczna lub firma.

2.   Witrynal jest własnością firmy:

        EKO-Centrum Krzysztof Woyda
ul.Polskich Kolei Państwowych 6
92-402 Łódź
NIP 728-109-10-72
Regon 100783855Wszelką korespondencję, zwroty prosimy kierować na adres :

  ul. Polskich Kolei Państwowych 6 
  92-402 Łódź


II Oferta  


1.   Wszystkie podane ceny wyrażone są w złotych polskich i są cenami brutto (zawierają podatek VAT).

2.   Wszystkie produkty są fabrycznie nowe i objęte gwarancją producenta.

3.   Oferowane przez nas produkty pochodzą od renomowanych producentów, a podane specyfikacje z materiałów przez nich publikowanych.

4.   Niektóre z oferowanych produktów mogą być w danej chwili niedostępne lub mogą być produktami zamówieniowymi (o czasie realizacji powyżej tygodnia),  jeśli zajdzie taka okoliczność zostaną Państwo niezwłocznie o niej poinformowani przez pracownika EKO-Centrum.pl.


III Zamówienia


1.    Zamówienie można złożyć korzystając z formularza na stronie www.eko-centrum.pl, pocztą elektroniczną lub telefonicznie.

2.    Zamówienia mogą być składane zarówno przez Klientów posiadających swoje indywidualne konto na stronie
www.eko-centrum.pl (Klienci zarejestrowani), jak również przez Klientów, którzy takiego konta nie posiadają
(nowi Klienci).

3.   Utworzenie indywidualnego konta Klienta następuje poprzez prawidłowe wypełnienie formularza rejestracyjnego zamieszczonego na stronie www.eko-centrum.pl. Utworzenie takiego konta umożliwia zarejestrowanemu Klientowi składanie zamówień bez konieczności wypełniania formularza zamówienia, śledzenie statusu złożonych zamówień oraz pozwala na oglądanie historii dokonanych zakupów.

4.   Złożenie zamówienia przez Nabywcę jest równoznaczne z upoważnieniem do wystawienia faktury bez konieczności uzyskania jego podpisu.

5.   W przypadku niektórych towarów mało popularnych zamówienie zostanie zrealizowane po wpłacie 30 % zaliczki.

6.   Podstawowym warunkiem realizacji zamówienia złożonego przez nowego Klienta jest określenie rodzaju i ilości zamawianych towarów oraz prawidłowe wypełnienie oraz przesłanie formularza zamówienia udostępnionego podczas procedury zamawiania towarów. Prawidłowe wypełnienie formularza zamówienia oznacza podanie przez Klienta, co najmniej następujących danych:
a. dane osobowe (imię, nazwisko),
b. dane teleadresowe (ulica, kod pocztowy, miasto, kraj),  
c. numer telefonu  oraz adresu e-mail, pod którymi będzie możliwe potwierdzenie i weryfikacja zamówienia, 
  Nieprawidłowo wypełnione formularze nie zostaną przez sklep Eko-Centrum.pl przyjęte do realizacji.

7.    W przypadku wystąpienia niejasności dotyczących przesłanych formularzy sklep EKO-Centrum.pl zastrzega sobie prawo do wstrzymania realizacji lub zmiany warunków zamówienia. O zaistnieniu takiej sytuacji sklep  zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić Klienta.

8.      EKO-Centrum.pl zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach Sklepu bądź wprowadzania w nich zmian. Zmiana warunków realizacji zamówienia nie może nastąpić po jego przyjęciu do realizacji przez  EKO-Centrum.pl. Do każdego zamówienia doliczane są koszty przesyłki, ich wysokość podana zostaje przy potwierdzeniu zamówienia.

9.    Zamieszczone na stronach informacje o towarach są jedynie zaproszeniem do składania ofert w rozumieniu art. 71 Kodeksu cywilnego i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 § 1 w związku z art. 61 § 2 Kodeksu cywilnego. Klient wypełniając formularz zamówienia składa ofertę kupna określonego towaru oferowanego przez EKO-Centrum.


IV Formy płatnościa: Przelew bankowy - Przelew należności na konto EKO-Centrum
b: Gotówka przy odbiorze - Płatność gotówką przy odbiorze towaru z naszego magazynu lub przy dostawie naszym transportem.

   2.  W przypadku wybrania przelewu bankowego jako sposobu płatności. Towar wysyłamy dopiero z chwilą wpłynięcia na konto  EKO-Centruml płatności wraz z kosztami wysyłki.


V Transport


1.   Na terenie Łodzi i najbliższych okolic oferowany towar dostarczamy gratis.

2.  Poza tym obszarem przesyłki realizujemy własnym transportem.

3.  Koszt dostawyi jest uzależniony od rodzaju towaru (rozmiar, waga) i odległości do miejsca dostawy od naszego magazynu.VI Czas realizacji zamówienia

 

   1. Termin realizacji zamówienia zazwyczaj nie przekracza 7 dni roboczych. Wyjątek stanowić mogą zamówienia na artykuły aktualnie niedostępne lub zamówieniowe. W tym przypadku termin realizacji może się wydłużyć (w indywidualnych przypadkach nawet do kilkudziesięciu dni), o takim fakcie Nabywca zostanie bezzwłocznie poinformowany.

   2. O terminie realizacji zamówienia Klient informowany jest podczas weryfikacji zamówienia (telefonicznej bądź poprzez pocztę elektroniczną), która odbywa sięw ciągu 2 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia.


VII Gwarancje


1.   Każdy oferowany przez sklep EKO-Centrum.pl towar posiada gwarancyjną producenta.

2.  Podstawą gwarancji jest dowód zakupu czyli faktura VAT. 

3.   Jakiekolwiek problemy techniczne są rozwiązywane przez autoryzowane przez producenta/importera placówki serwisowe na terenie Polski, których adresy znajdują się na karcie gwarancyjnej i/lub na stronie internetowej producenta/importera.

4.   Jeżeli produkt posiada kartę gwarancyjną produktu i nie została ona wypełniona,  jest ona również ważna z dowodem zakupu.

5.  Jeżeli Państwo sobie życzą możemy również wypełnić kartę gwarancyjną. W takim przypadku prosimy po rozpakowaniu przesyłki i o przesłanie jej na adres magazynu firmy EKO-Centrum. Wypełnioną kartę odeślemy niezwłocznie do Państwa z powrotem.


VIII Faktury VAT


1.   Do każdego zakupionego w firmie EKO-Centrum towaru dołączana jest faktura VAT.


IX Wydanie towaru


1.   Chwilą wydania towaru jest moment odebrania rzeczy z magazynu firmy, a w przypadku jego wysyłki powierzenie go przewoźnikowi trudniącemu się przewozem rzeczy tego rodzaju (art. 544 § 1 kodeksu cywilnego). W przypadku naszej firmy jest to firma kurierska bądz nasz transport w zależności od cech zamówionego towaru oraz dokonanego przez Państwa wyboru. Wysyłając towar do Państwa EKO-Centrum zapewni sposób opakowania i przewozu odpowiadający właściwościom rzeczy w szczególności jej nienaruszalność (zgodnie z art. 545 § 1 kodeksu cywilnego).


X Zwroty zamówionych produktów


1.   Nasza firma w pełni respektuje Państwa prawa wynikające z ustawy z dnia 2 marca 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny. (Dz. U. Nr 22, poz. 271). Z towaru zakupionego u nas możecie Państwo zrezygnować bez podania przyczyny poprzez złożenie stosownego oświadczenia i dostarczenie jego w terminie 10 dni od dnia wydania rzeczy. Nie dotyczy to produktów sprowadzonych wyłącznie na indywidualne zamówienie w pojedyńczych jednostkach. Odstąpienie od umowy wolne jest od zapłaty jakiejkolwiek sumy, czyli odstępnego. Jednak zwracany towar nie może nosić śladów użycia i posiadać nienaruszone oryginalne opakowanie. Razem ze zwracanym produktem należy przesłać kopię faktury. Jeżeli na fakturze znajdują się również inne towary nie podlegające zwrotowi, to po zmianie zamówienia odeślemy Państwu fakturę korygującą. Gwarantujemy zwrot ceny produktu w terminie 14 dni od chwili jego otrzymania, którą prześlemy przelewem na Państwa konto. Koszt dostawy oraz zwrotu produktu nie jest zwracany przez EKO-Centrum.. Jednocześnie informujemy, że nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem. 

2.    Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych przesyłki, które powstały podczas transportu będą rozpatrywane tylko w przypadku spisania w obecności przedstawiciela firmy spedycyjnej protokołu reklamacyjnego, w momencie odbioru przesyłki.

3.   Równocześnie informujemy o Ochronie danych osobowych (polityce prywatności). Zgodnie z treścią ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 O Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926), wszystkie dane osobowe zebrane przez firmę EKO-Centrum będą wykorzystywane tylko do realizacji złożonych zamówień. Nie będą one w szczególności udostępniane firmom trzecim.

4. W przypadku zamówienia produktów zamówieniowych (towary o czasie realizacji powyżej tygodnia), następnie niezawinionej przez firmę EKO-Centrum rezygnacji z zamówienia na te produkty oraz w przypadku uzgodnionego z firmą EKO-Centrum zwrotu towaru zamówieniowego przysługuje naszej firmie prawo do obciążenia Klienta kosztami obsługi zwrotu towaru zamówieniowego w wysokości min. 30% wartości tych produktów.


XI Postanowienia końcowe


1.   Złożenie zamówienia oznacza akceptację postanowień niniejszego regulaminu.

2.   Wszystkie znajdujące się w serwisie znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celach informacyjnych i są wyłączną własnością tychże firm.

3.   Zawartość katalogu EKO-Centrum.pl nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 kodeksu cywilnego. Informacje dotyczące sprzętu prezentowanego na stronie sklepu www.eko-centrum.pl są zgodne z danymi katalogowymi producentów.

4.  EKO-Centrum zastrzega sobie prawo do ewentualnych błędów w opisach produktów i umieszczonych zdjęciach.

5. Zdjęcia umieszczone przy produktach mogą być zdjęciami aranżacyjnymi, ich zawartość może różnić się od sprzedawanego elementu wyposażeniem, stroną, kolorem itd.Przejdź do strony głównej